Zadbaj o swoje włosy!


Fryzura bardzo często warunkuje nasz dzień! Od tego, jak rano ułożą się włosy, często zależy nasz humor. Ładna fryzura, w której czujemy się dobrze zwiększa naszą pewność siebie i poprawia ogólne samopoczucie, dzięki czemu jesteśmy odważniejsi i czujemy się zdecydowanie lepiej. Jak dbać o włosy, aby zawsze były piękne?
Fryzjer – jak często chodzisz do fryzjera?
Systematyczne wizyty u fryzjera zdecydowanie polepszają kondycję włosów. W zależności od włosa, warto dbać o to, aby odwiedzać fryzjera co 3 – 4 miesiące, aby podciąć rozdwojone, suche końcówki i ewentualnie odświeżyć kolor włosów. Sprawdź gdzie jest najlepszy fryzjer w Poznaniu. Fryzjer chętnie doradzi także jak zadbać o włosy, aby były piękniejsze na co dzień.

A może stylista fryzur?
To artysta – fryzjer, u którego wizyta wygląda trochę inaczej niż zazwyczaj. Stylista przeprowadza na fryzurze Klienta metamorfozę, dobierając odpowiedni kształt fryzury do owalu twarzy i najlepiej pasujący do osoby kolor włosów. Stylista udzieli także profesjonalnej porady odnośnie pielęgnacji w domu – jakich kosmetyków używać, z jaką częstotliwością myć włosy, jak suszyć, dbać o kolor, itd.

Zapoznaj się ze świadomą pielęgnacją!
Koniecznie poczytaj o świadomej pielęgnacji włosów – technikach mycia i suszenia, spinania, olejowania, itd. Warto zadbać o włosy nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz stosując odpowiednią dietę oraz suplementację, która wzmocni włosy, pobudzi ich wzrost i ograniczy wypadanie.

Sprawdź: stomatologia i chirurgia stomatologiczna Poznań.