Bariera dla drobnoustrojów w miejscu publicznym- kurtyny przemysłowe


Kotary PCV kojarzą się głównie z miejscami pracy, które zajmują się produkcją żywności, kosmetyków, elektroniki lub farmaceutyków. Świetnie sprawdzają się zarówno jako wyznaczanie konkretnych stref na dużej hali, jak i utrzymywanie chłodni w optymalnej temperaturze. ekrany spawalnicze. Kurtyny przemysłowe mają jednak zastosowanie także w placówkach medycznych i wielu innych miejscach.

Montaż kurtyny z PCV w gabinetach lekarskich, przychodniach, szpitalach lub nawet salonach kosmetycznych, pozwala uchronić miejsca socjalne od przedostawania się do nich drobnoustrojów, mogących zagrażać zdrowiu. Przegrody plastikowe zainstalowane przy wejściu do pomieszczenia zabiegowego lub laboratoryjnego, są skuteczną barierą pomiędzy miejscem narażonym na bakterie, wirusy i grzyby a innymi pomieszczeniami przylegającymi do niego- np. poczekalni, recepcji itp. Wpływa to na komfort pracy oraz- przede wszystkim- bezpieczeństwo pracowników oraz klientów i pacjentów.

Czasy pandemii zwróciły uwagę wielu osób na zachowywanie szczególnej higieny. Kurtyny PCV są skutecznym i łatwym w obsłudze rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zwiększyć ochronę zdrowia w swoim miejscu pracy lub innych publicznych pomieszczeniach.

Polecane: dekarstwo Poznań.